Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy nad Jeziorem Rajgrodzkim

To podróż sentymentalna - tak o wizycie w obozie harcerskim w Opartowie koło Rajgrodu mówił prezydent Andrzej Duda. Odwiedził we środę (24.07) bazę Orle Gniazdo należącą do ZHP.

Prezydent odpowiadał na pytania harcerzy, ale opowiadał też o swoich obozach nad Jeziorem Rajgrodzkim. A wszystko przy wspólnym ognisku i harcerskich piosenkach.

- To właśnie tutaj, nad Jeziorem Rajgrodzkim, niedaleko stąd w miejscowości Zawady-Tworki byłem na dwóch obozach. To były chyba dla mnie dwa najpiękniejsze obozy na jakich w ogóle byłem i chyba były to w historii naszej drużyny, a z całą pewnością zastępu, w którym ja byłem też obozy zdecydowanie najlepsze i najbardziej udane, więc mam tutaj z tymi miejscami bardzo silny związek emocjonalny. Nie wyobrażam sobie, co by było, gdybym nie był harcerzem - powiedział harcerzom prezydent Andrzej Duda.

 

Andrzej Duda podczas wizyty w obozie harcerskim złożył też kwiaty pod obeliskiem upamiętniającym ofiary zbrodni katyńskiej i ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

 

Fot. Paweł Wądołowski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę