Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pobili za zwrócenie uwagi

Główne zdjęcie
Zdjęcie czytelnika z akcji zatrzymania pojazdu na moście

W piątek informowaliśmy o zatrzymaniu w policyjnej akcji zatrzymania samochodu na starym moście. Samochodem z Łomży usiłowało wyjechać trzech młodych mężczyzny, którzy jak się okazuje wcześniej pobili 49-letniego mieszkańca Łomży. To właściciel budynku, który zwrócił uwagę jednemu z nich, aby nie obsikiwał jego budynku.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że w piątek tuż przed godziną 13. policjanci zostali powiadomieni o pobiciu, do którego doszło przy jednym z lokali usługowych w centrum Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia, trzech młodych mężczyzn oddaliło się z miejsca zdarzenia renaultem, najprawdopodobniej w kierunku ronda Kościuszki. W policyjnym pościgu zatrzymano wskazane auto na starym moście (zobacz: Zatrzymani na moście).

Dziś policjanci podają, że w aucie zatrzymano trzech mężczyzn: dwóch 26–latków i 27–latek. Wszyscy to mieszkańcy Kielc. W Łomży zatrzymali się na chwilę. 

- W trakcie postoju, jeden z nich załatwiał potrzebę fizjologiczną przy budynku. Gdy zauważył to właściciel lokalu, zwrócił mu uwagę, wtedy wywiązała się szarpanina. Koledzy 26 - latka, widząc całe zajście, zamiast doprowadzić do rozejmu, zaatakowali 49–letniego mężczyznę – podaje Urszula Brulińska. 

Po pobiciu  mieszkańca Łomży mężczyźni wsiedli do samochodu i odjechali w kierunku Mazur. Po szybkiej akcji policyjnej zostali zatrzymani na starym moście. Jeszcze w piątek usłyszeli zarzuty pobicia. Przyznali się. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

Brulińska zaznacza, że pobity przez nich 49–latek na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę