Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani na moście

Główne zdjęcie
Zatrzymanie przez policjantów samochodu wyjeżdżającego z Łomży (fot. Czytelnik)

Trzy policyjne radiowozy, w tym jeden nieoznaczony, zatrzymały na starym moście przez Narew wyjeżdżający z Łomży samochód. Jak relacjonują świadkowie nieoznakowany samochód policyjny zajechał mu drogę po czym dołączyły do niego dwa radiowozy. Urszula Brulińska z KMP w Łomży potwierdza zdarzenie i mówi, że zatrzymano trzy jadące samochodem osoby.

(fot. Czytelnik)
(fot. Czytelnik)

Jak relacjonują świadkowie wyglądało to jak pościg. Najpierw na sygnałach jechał nieoznakowany radiowóz, który zajechał drogę ściganemu samochodowi, a po chwili dojechały na miejsce dwa inne radiowozy. 
Na razie policja nie podaje szczegółów akcji. Urszula Brulińska przyznaje, że policjanci zatrzymali trzy jadące tym samochodem osoby. Mówi, że zatrzymanie miało związek z policyjną interwencją, do której doszło przy ul. Polowej w Łomży. Ta była o godzinie 12.40, a srebrny samochód wyjeżdżający z miasta zatrzymano kilka minut po godzinie 13. Brulińska mówi, że z zatrzymanymi osobami są prowadzone czynności zmierzające do wyjaśnienia zdarzenia. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę