Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca autobusu

Ponad 2 promile alkoholu miał w sobie 52-letni kierowca autobusu, który wracał do Kolna. O tym, że może jechać pijany policjantów powiadomił kierowca innego samochodu, który jechał za nim droga krajową nr 63 od strony Pisza. Jak relacjonował autobus jedzie bardzo wolno, około 30 km/h, wężykiem i co chwila zahacza o pobocza jezdni.

Zgłoszenie o jadącym w kierunku Kolna autobusie, który prowadzić może pijany kierowca,  policjanci otrzymali wczoraj o godzinie 10.45. Policjanci zatrzymali go już w Kolnie na ul. Wojska Polskiego. Podejrzenia zgłaszającego kierowcy okazały się prawdziwe. Od mężczyzny czuć było alkohol, a badania wskazały, że 52-latek ma go w sobie ponad 2 promile. Marcin Gawryluk z KWP Białystok podaje, że w trakcie kontroli kierowca była sam w autobusie. Policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, natomiast będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Prawdopobnie ten kierowca wcześniej wiózł dzieci z Kolna do pobliskiej mejscowości Jeże. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę