Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 250 hodowców weźmie udział w 26. Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych

Ponad 120 sztuk bydła mlecznego, a także konie, owce, kozy, drób i króliki można w sobotę i niedzielę oglądać w Szepietowie

Ostatni weekend czerwca to tradycyjnie już - w tym roku zorganizowana po raz 26. - Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych organizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. W tym roku swój udział w niej zadeklarowało ponad 250 hodowców.

Rywalizują o prestiż, uznanie i tytuły dla swoich najpiękniejszych zwierząt - komisje oceniające przyznają w każdej z kategorii tytuły czempionów, a w niektórych także superczempionów.

Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych co roku towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, a od kilku lat także Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych.

Na terenach PODR swoją ofertę prezentują też instytucje i firmy działające w sektorze rolniczym oraz wystawcy i przedsiębiorcy związani z rolnictwem i gospodarowaniem.

Impreza w Szepietowie potrwa do niedzielnego popołudnia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę