Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Porażeni prądem

Mężczyźni, których ciała wyłowili ratownicy z niewielkiej rzeczki niedaleko Czyżewa, prawdopodobnie zostali porażeni prądem. Takie są wstępne ustalenia policji. Do wypadku doszło w miejscowości Krzeczkowo Mianowskie.

Służby ratownicze zawiadomiła osoba, która zauważyła pływające ciała. Przybyli na miejsce strażacy wydobyli mężczyzn z wody. Było tam płytko i okoliczności wskazywały, że nie było to utonięcie - mówi rzecznik podlaskiej policji nadkomisarz Tomasz Krupa.

- Policjanci, którzy pracowali na miejscu, ustalili wstępnie, że mężczyźni mogli zostać najprawdopodobniej porażeni prądem. Strumień, w którym znajdowały się ciała, to niewielki ciek wodny niedużej głębokości, jednak z naszych ustaleń wynika, że zamontowana tam była pompa, którą mężczyźni czerpali wodę. Wczoraj w godzinach wieczornych mężczyźni poszli w kierunku strumienia. Dzisiaj rano po 9:00 zostały znalezione ich ciała - wyjaśnia nadkom. Tomasz Krupa.

 

 

Mężczyźni, którzy zginęli, mieli około 40 lat. Sprawę bada policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę