Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wakacje bez kąpieliska i pływalni

Główne zdjęcie
Basen (fot. archiwum)

Po ubiegłotygodniowych doniesieniach, o tym iż w tegoroczne wakacje w Łomży nad Narwią nie będzie ani kąpieliska, ani nawet 30-dniowego „miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli”, teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że przez cały lipiec i sierpień zamknięta będzie Pływalnia Miejskiej przy ulicy Niemcewicza. Czynny ma być Park Wodny, który zamknięty będzie przez trzy tygodnie czerwca.

Park Wodny, czyli pływalnia przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego zamknięta będzie od 10 do 30 czerwca włącznie. Jak poinformował MOSiR w tym czasie będą trwały prace konserwacyjne, które przeprowadza się raz do roku. 
- Ze wszystkich niecek zostanie spuszczona woda, dzięki czemu zostanie skontrolowany stan płytek i wyczyszczone fugi. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem. Chodzi tutaj o zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych – wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej – podaje MOSiR.

W tym okresie mieszkańcy Łomży korzystać będą mogli z kąpieli w Pływalni Miejskiej przy ulicy Juliana Niemcewicza 17a. Na czas zamknięcia Parku Wodnego Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 8.00-22.00.

Gdy zakończą się prace konserwacyjne w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego rozpoczną się prace konserwacyjne na pływalni przy ul. Niemcewicza. Te będą znacznie dłuższe. Pływalnia ta będzie zamknięta przez kolejne dwa miesiące od 1 lipca do 1 września 2019r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę