Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Jednoręcy bandyci

Kolejnych sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych, tzw. jednorękich bandytów, przejęli łomżyńscy celnicy. Tym razem znaleziono je w lokalach na terenie Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa.

Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, podaje, że   4 automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej ujawniono i zabezpieczono w dwóch lokalach w centrum Wysokiego Mazowieckiego. Kolejne 2 automaty zostały zatrzymane w późnych godzinach nocnych w jednym z lokali działających w Zambrowie. 
- Wejścia do pomieszczeń, w których znajdowały się automaty były objęte monitoringiem i  odbywała się szczegółowa selekcja osób wchodzących do lokali – podaje Hancewicz zapewniając, że podczas sprawdzenia ujawnionych maszyn, funkcjonariusze KAS potwierdzili hazardowy charakter gier. - Automaty trafiły do łomżyńskiego magazynu depozytowego, a organizatorom nielegalnego hazardu grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego urządzenia oraz odpowiedzialność karna za przestępstwo skarbowe.
Tylko w tym roku funkcjonariusze KAS w województwie podlaskim zatrzymali łącznie 46 takich automatów hazardowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę