Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bazydło „uzgodniony” na zastępcę dyrektora WORD Łomża

Główne zdjęcie
Bogusław Bazydło

Potwierdzają się nasze informacje w sprawie powołania Bogusława Bazydło na nowego zastępcę dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Podczas wczorajszego posiedzenia zarząd województwa podjął „uchwałę w sprawie uzgodnienia zatrudnienia zastępcy dyrektora (...)”. Informację tę przekazała Izabela Smaczna-Jórczykowska rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego.

uchwała "uzgodnieniowa" zarządu województwa
uchwała "uzgodnieniowa" zarządu województwa

O tym, że Bogusław Kazimerz Bazydło ma zostać nowym zastępcą dyrektora WORD Łomża informowaliśmy 2 maja. Teraz Izabela Smaczna-Jórczykowska rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego potwierdziła, że 29 kwietnia br. pan Mirosław Oliferuk – dyrektor WORD w Łomży wystąpił do Zarządu Województwa Podlaskiego z prośbą o wyrażenie zgody na zatrudnienie pana Bogusława Kazimierza Bazydło na stanowisku zastępcy dyrektora.
- W dniu 6 maja Zarząd Województwa Podlaskiego, po przeanalizowaniu tej kandydatury, wyraził zgodę na zatrudnienie p. Bazydły – przekazuje  Izabela Smaczna-Jórczykowska.
Dziś także opublikowano stosowną uchwałę zarządu województwa.   

Bogusław Bazydło pochodzi z Łomży. Z wykształcenia jest specjalistą ochrony środowiska i niedawno jeszcze pracował jako kierownik w MPGKiM Łomża. Bazydło znany był przede wszystkim z wcześniejszej działalności dziennikarskiej, pracował m.in. dla białostockiego oddziały TVP. Ostatnio pracował w biurze reklamy TVP w Warszawie. 

To kolejna funkcja jaką otrzymuje Bogusław Bazydło od zarządu województwa podlaskiego. Przed miesiącem został przez niego wskazany jako nowy członek Rady Nadzorczej spółki PKS Nova. To spółka powstała z połączenia „starych” PKS-ów (m.in. Łomża i Zambrów) działających na terenie województwa podlaskiego. 

Powołanie nowego zastępcy dyrektora WORD Łomża to niejedyna zapowiadana na maj zmiana kadrowa w tej podległej władzom województwa placówce. Ma się tu pojawić kierownik ds. promocji i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Według nieoficjalnych informacji miałby nim zostać Karol Cuch. 

Zobacz: Majowe zmiany w WORD


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę