Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w Jednaczewie

Dwie osoby zostały ranne, w tym jedna poważnie, w wypadku do którego doszło tuż przed godziną 22. w Jednaczewie. W okolicy leśniczówki na drodze z Jednaczewa do Łomży ford fokus kombi wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety w szpitalu zmarła ranna w tym wypadku kobieta.

Ford wypadł z drogi za zakrętem i bokiem – tuż za siedzeniem 30- letniego kierowcy - uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku obrażenia doznały dwie osoby z trzech jadących fordem. Zostały zabrane do szpitala, przy czym jedna z nich - 28-letnia kobieta była nieprzytomna. Niestety po przewiezieniu do szpitala zmarła. Trzecia osoba wyszła ze zdarzenia bez szwanku. 
Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę