Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nawet 500 zł można zarobić, pracując przy wyborach do Parlamentu Europejskiego

To szansa, by zarobić od 350 do 500 złotych. Chętni mogą już się zgłaszać do pracy podczas głosowania do Parlamentu Europejskiego w obwodowych komisjach wyborczych.

 

W województwie podlaskim będzie około 900 obwodowych komisji wyborczych, a każda ma liczyć od 7 do 13 osób. Liczba zasiadających w komisji zależeć będzie od tego, ilu jest wyborców w danym obwodzie.

Licząc średnio, w województwie podlaskim do pracy 26 maja potrzeba około 9 tysięcy osób, które czuwać będą nad przebiegiem głosowania i które będą liczyć głosy.

Zgłoszenia chętnych przyjmują komitety wyborcze, które w wyborach do Parlamentu Europejskiego wystawiają swoich kandydatów. Jak mówią przedstawiciele niektórych z nich, zainteresowanie jest duże, przekraczające liczbę miejsc. Jednak zapewniają, że mimo to zgłoszenia przyjmować będą przynajmniej do końca przyszłego tygodnia.

Taka osoba powinna przyjść do wybranego komitetu wyborczego i wypełnić formularz z podstawowymi danymi personalnymi.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę