Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

W miejscowości Szlasy Mieszki k. Zambrowa płonęły budynki gospodarcze

Prawie 20 zastępów strażaków walczyło z pożarem budynków gospodarczych w miejscowości Szlasy Mieszki niedaleko Zambrowa. Pali się tam dach o długości około 80 metrów. Straty po pożarze wynoszą 700 tys. zł.

W budynkach ułożonych w kształcie litery "U" są m.in. siano i słoma, były też zwierzęta, ale sąsiadom udało się je wyprowadzić. Nikomu nic się nie stało.

Jak mówi dyżurny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej - dach jest pokryty blachą, pali się drewniana więźba, która zawaliła się na betonowy strop i na szczęście nie wpadła do wnętrza budynku. W akcji brały udział jednostki PSP i OSP, w tym dwie cysterny. Trwała około 9 godzin, zakończyła się o 2 w nocy. Na razie nie wiadomo jakie są przyczyny pożaru.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę