Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Włamał się do piwnicy

Główne zdjęcie
skradzione i odzyskane elektronarzędzia (fot. KMP Łomża)

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Łomży, który włamał się o okradł piwnicę w jednym z osiedlowych bloków. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia warte ponad 3,5 tys. złotych. Policjanci szybko wytypowali potencjalnego złodzieja po... śladach tynku na kurtce, butach i plecaku.

Informację o kradzieży elektronarzędzi z jednej z komórek w bloku policjanci otrzymali w poniedziałek. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że złodziej, aby dostać się do środka, wykuł najpierw kawałek ściany z pustaka, a po otwarciu drzwi - wyniósł z niej elektronarzędzia.  W pewnym momencie uwagę pracujących na miejscu zdarzenia policjantów zwrócił młody mężczyzna. Jak relacjonuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, na jego kurtce, butach i plecaku widoczne były ślady zabrudzenia tynkiem. - 23-latek nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć skąd się wzięły. Przypuszczenia policjantów, a także dalsze ustalenia wskazywały, że mężczyzna może mieć związek z tą sprawą. Został zatrzymany i wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do których się przyznał.

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi od roku do nawet 10 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę