Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Policjanci odnaleźli porwaną Amelkę i jej mamę

Policjanci odnaleźli porwane w czwartek w Białymstoku 3-letnią Amelię i jej 25-letnią matkę Natalię. Kobieta i dziewczynka są całe i zdrowe. Odnaleziono je w piątkowe popołudnie. Jednocześnie zatrzymano dwóch mężczyzn. Jeden z nich to mąż kobiety i ojciec dziecka.

Dziewczynkę i jej mamę porwano w czwartek ok. godz. 10 przed jednym z bloków na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku.

- Do 25-letniej kobiety, która była na spacerze razem ze swoją 3-letnią córeczką i babcią, podjechało auto, z którego wysiadło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Wciągnęli je siłą do samochodu, po czym odjechali – relacjonował nadkomisarz Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku. Sprawcy poruszali się ciemnozielonym citroenem C4 xsara picasso o numerze rejestracyjnym BL 60803... Po kilku godzinach odnaleziono to auto w Białymstoku. Okazało  się, że dzień wcześniej samochód z wypożyczalni w Łomży wypożyczył ojciec dziecka.

W ramach poszukiwań porwanych policjanci rozstawili blokady wokół Białegostoku, ale także i Łomży. Sprawdzano każdy przejeżdżający samochód także w nocy.  Akcję poszukiwawczą prowadzono także w innych regionach kraju. W piątek po godzinie 16. podano informacje o odnalezieniu poszukiwanych. Potwierdził to wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, który na Twitterze opublikował krótki komunikat: 3-letnia Amelka i jej mama zostały odnalezione, a dwaj sprawcy uprowadzenia zatrzymani. Dziękuję i gratuluję @PolskaPolicja

zobacz: Poszukiwany przez policję ojciec 3-letniej Amelki już wcześniej próbował sprowadzić córkę do Niemiec

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę