Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zuchwałe kradzieże na Podlasiu.

Coraz więcej zuchwałych kradzieży odnotowuje podlaska policja. Przestępcy włamują się do domów jednorodzinnych i okradają je w czasie gdy domownicy śpią. Najwięcej takich przypadków było ostatnio w Białymstoku ale równiez w Łomży , Szumowie i innych miejscowościach naszego regionu. Złodzieje z reguły typują na swoje ofiary ludzi zamożnych - mówi rzecznik podlaskiej policji nadkomisarz Jacek Dobrzyński. Najczęściej wchodzą na teren posesji około godziny 2:00. Przewiercają okno lub drzwi balkonowe dostają się do środka. Gdy właściciele śpią na wyższych kondygnacjach włamywacze plądrują parter. Zabierają pieniądze, biżuterię, telefony komórkowe i karty bankomatowe (o zgrozo !!! często z podczepionym numerem PIN). Jednak ich głównym łupem są dowody rejestracyjne i kluczyki do drogich samochodów zaparkowanych na podwórku lub przed posesją.

Policja apeluje o solidne zabezpieczanie domów równiez w nocy, nawet jeśli jesteśmy w tym czasie w domu. Pomocne może być zainstalowanie dobrego oświetlenia włączającego się przez fotokomórkę po wejściu intruza na podwórko i cichego alarmu ( koniecznie włączonego również w nocy ), który w przypadku włamania obudzi właściciela lub nawet powiadomi sąsiadów. Policja radzi też by poprosić sąsiadów o czujność. W razie jakichkolwiek podejrzeń policja prosi o telefon pod numer 997 i gwarantuje pełną dyskrecję i anonimowość.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę