Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wywrócona ciężarówka blokuje trasę S8 w kierunku Białegostoku

Główne zdjęcie
fot. KMP Białystok

Zablokowana jest trasa S8 z Zambrowa do Białegostoku. W miejscowości Kossaki Borowe wywróciła się ciężarówka, która blokuje dwa pasy ruchu w stronę stolicy województwa.

Nie wiadomo, jak doszło do wypadku w miejscowości Kossaki Borowe.

Policjanci kierują ciężarówki na objazdy - z Zambrowa DK63 w kierunku Łomży lub DK66 w kierunku Wysokiego Mazowieckiego. Samochody osobowe mogą ominąć to miejsce drogą serwisową.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy i nic mu się nie stało. Na razie nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia. Policjanci dostali zgłoszenie o wypadku o 3:46.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę