Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Bandyci do domu weszli o świcie

Trzech mężczyzn weszło w niedzielę po godzinie 6. rano do jednego z domów we wsi Czerwonki koło Grajewa, po czym dotkliwie pobili mieszkającego tu 58–latka, zabrali mu pieniądze i uciekli. Sprawców zatrzymano już następnego dnia. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Grajewie w wczoraj zastosował wobec nich areszt tymczasowy na trzy miesiące.

Jak wynika z informacji przekazanych przez prokuraturę napastnicy bili 58-latka po głowie. Doznał złamania kości nosa oraz złamania dolnej ściany prawego oczodołu. Następnie zabrali mu pieniądze w kwocie 500 złotych i uciekli. 
Bandyci już następnego dnia zostali ustaleni i zatrzymani. To Paweł G., Bogdan N. oraz Karol R.  Przedstawiono im zarzuty z art. 280§ 1 kodeksu karnego: „kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.”  
Wszyscy trzej już trafili za kratki. Wczoraj Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec nich areszt tymczasowy na trzy miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę