Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga ślisko

Kobieta trafiła do szpitala po pranym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 679. Audi jadące od ronda w Zawadach w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 63 Łomża - Zambrów wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło kwadrans przed godziną 9. Audi prawdopodobnie wpadło w poślizg. Samochód uderzył bokiem w jedno z dużych przydrożnych drzew.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca audi, kobieta w wieku ok. 50 lat, miała nie odnieść większych obrażeń.

Tymczasem synoptycy ostrzegają, że na terenie Łomży i powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego,  grajewskiego i zambrowskiego do południa mogą miejscami występować słabe opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujące gołoledź.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę