Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przerażeni pasażerowie uciekli z autobusu PKS w Grajewie.

Grajewscy policjanci zapobiegli drogowej tragedii. Po pościgu zatrzymali pijanego kierowcę autobusu. Wczoraj tuż po 17:00 na dworzec autobusowy w Grajewie wjechał autobus relacji Augustów – Grajewo – Ełk. Zanim samochód dotarł na wyznaczone stanowisko jego kierowca zderzakiem wyrwał dwa znaki drogowe i uderzył w budynek dworca. Z impetem uszkodził ścianę budynku, naruszył konstrukcję dachu i pozrywał rynny. Gdy podróżujący autobusem pasażerowie uciekli w popłochu szofer ruszył w dalszą drogę. Najpierw skosił słup telefoniczny zrywając linię telekomunikacji, a następnie ściął stojącą nieopodal budkę telefoniczną. Kierowca nie zważając na nic w planowanym czasie wyruszył w dalszą trasę.

Kilkaset metrów dalej staranował zaparkowanego mercedesa, wjechał na chodnik gdzie przejechał dwa kolejne znaki drogowe. Pędząc przed siebie chodnikiem zmiażdżył słupki zabezpieczające przejście dla pieszych. Przerażeni grajewianie wezwali na pomoc policję. Przy wyjeździe z miasta policjanci zatrzymali drogowego pirata. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec Ełku. Badanie alkomatem wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań. Wyjaśniający zdarzenie policjanci ustalili, że mężczyzna posiada uprawnienia tylko do kierowania autobusami. Inne kategorie utracił dwa miesiące wcześniej gdy Sąd Grodzki skazał go za jazdę pod wpływem alkoholu. Wyrok zakazywał jazdy samochodami osobowymi przez okres 2 lat. Wówczas też sędzia orzekł karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Teraz mężczyzna ponownie stanie przed sądem.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę