Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Artur Kosicki nadal będzie kierował Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego?

Marszałek Artur Kosicki będzie nadal kontynuował swoją misję. W środę (06.02) na spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości rozmawiano o sytuacji w województwie podlaskim.

 

Marszałek został zapewniony o poparciu władz PiS.

- Nie padły żadne żądania złożenia mandatu radnego - powiedział Radiu Białystok przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Dodał, że marszałek Artur Kosicki zapewne wycofa swoją rezygnację i nadal będzie kierował Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Ze źródeł zbliżonych do PiS na Podlasiu mamy informację, że poseł Dariusz Piontkowski spotyka się z Arturem Kosickim i rozmawiają o rozwiązaniu sytuacji, która powstała w samorządzie wojewódzkim. Nieoficjalnie mówi się, że dojdzie do porozumienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę