Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zdążyli z pomocą

Zaalarmowani policjanci ruszyli na poszukiwania 33-letniego mężczyzny. Ze zgłoszenia wynikało, że ma myśli samobójcze i może skoczyć z mostu. Dzięki natychmiastowej reakcji nie doszło do tragedii.

Wczoraj późnym popołudniem dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał niepokojącą informację o młodym mężczyźnie, który najprawdopodobniej chce skoczyć z mostu. Osoba zgłaszająca podała dokładny rysopis 33-latka, a zaalarmowani funkcjonariusze ruszyli na poszukiwania w rejonie obu przepraw na Narwi. Policjanci przejeżdżający przy moście „Hubala” zauważyli mężczyznę, który przechylał się przez barierki. Natychmiast zareagowali uniemożliwiając mu podjęcie desperackiej decyzji. 33-latek, który dodatkowo znajdował się pod wpływem alkoholu, nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Został zabrany do szpitala przez wezwaną na miejsce załogę karetki pogotowia. Dzięki zdecydowanemu i szybkiemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę