Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Korki po wypadku

Utrudniony jest przejazd Aleją Legionów i ulicą Przykoszarową. Na skrzyżowaniu obu ulic zderzyły się dwa samochody osobowe. Policjanci podają, że była to kolizja i nikomu nic się nie stało. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, a jeden z samochodów po zderzeniu przebił się przez ogrodzenie pobliskiej posesji.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.30. W związku ze zderzeniem początkowo całkowicie zablokowany był ruch w tym miejscu, a policjanci na sąsiednich skrzyżowaniach na Alei Legionów, ul. Przykoszarowej i ul. Rotmistrza Pileckiego kierowali wszystkie samochody na objazdy.

Trwają też ustalenia okoliczności zderzenia się samochodów. Wiadomo, że kierowcy byli trzeźwi. Prawdopodobnie jeden z nich wjechał na skrzyżowanie ma czerwonym świetle.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę