Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Uwaga, będzie silny mróz

Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku, ostrzega przed silnymi mrozami, które mają nadciągnąć nad region. Już tej nocy, ze środy na czwartek, prognozuje się temperaturę minimalną od -13°C do -10°C, a na wschodzie województwa możliwe spadki do -16°C. Kolejna noc ma być znacznie zimniejsza.

Już w czwartek w ciągu dnia w regionie będzie mroźnie. Temperatura powietrza na zachodzie województwa, czyli w regionie łomżyńskim ma wzrosnąć maksymalnie do -8°C, a czym bardziej na wschód będzie niższa. Przy granicy z Białorusią maksymalnie wzrośnie do -11°C.  Przed wieczorem - po godzinie 17-stej – temperatura ma się szybko obniżać do -15°C. W nocy z 10. na 11. stycznia, czyli z czwartku na piątek, temperatura minimalna w regionie od -15°C do -18°C, ale jak podaje Barbara Jakubowska, lokalnie możliwe są spadki temperatury do -21°C.

Ostrzeżenia przed silnym mrozem, któremu synoptyk nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia ważne jest do piątku do godziny 10.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę