Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Popisowy rajd pijanego

Na przełomie 2018 i 2019 roku policjanci w województwie podlaskim zatrzymali 16 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 34-latek, który przed sylwestrowym balem szalał hondą po wsi Karwowo Wszebory pod Łomżą.

Jak przekazują policjanci mężczyzna z dużą prędkością jeździł po wsi, hamował z pieskiem opon i trąbił prawdopodobnie nieco wcześniej niż inni ciesząc się z nadchodzącego Nowego Roku. Gdy policjanci, powiadomieni przez jednego ze świadków szaleńczej jazdy, po godzinie 15. zatrzymali hondę okazało się, że jej kierowca ma prawie 3,5 promila alkoholu w sobie. Tym samym początek nowego roku dla 34-latka nie wydaje zapewne szczęśliwy.
Okazuje się, że pijanych którzy w ostatni dzień starego i pierwszy nowego roku zdecydowali się wsiąść za kierownice samochodów było więcej. W sumie policjanci w całym województwie zatrzymali 16 takich delikwentów. 
W tym czasie na drogach regionu doszło do trzech wypadków drogowych w których jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę