Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gwałt na nieletniej w Kolnie – mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia

15 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o gwałt na dziewczynce, która - jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie - nie miała nawet 10 lat.

 

Mężczyzna został już zatrzymany i zgodnie z decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
- Do gwałtu miało dojść w Kolnie - mówi zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński. - Kamilowi L. przedstawiono zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do obcowania płciowego za pomocą podstępu i groźby pobicia. Do tych zdarzeń doszło w Kolnie w okresie od 22 czerwca do 30 sierpnia tego roku - dodaje Rafał Kaczyński.
O gwałcie śledczych poinformowała rodzina.
Prokuratura nie ujawnia też w jakim wieku jest sprawca, ale wg. nieoficjalnych informacji - jest jeszcze nastolatkiem. Jako, że trafił do aresztu tymczasowego musi mieć co najmniej 17 lat. Kamilowi L. grozi do 15 lat więzienia

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę