Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Idą Święta

CHOINKE-CZAS-2.gif

Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży zaprasza 12 grudnia 2018 roku (środa), o godz. 18.00 na otwarcie wystawy „Choinkę ubrać czas”. Składają się na nią prace dzieci w wieku od 5 do 12 lat uczestniczących w Kursie estetyki i kreatywności – autorskim projekcie edukacyjnym Ivayli Żivkowej, zapoczątkowanym w 2012 roku. Od 2 lat artystka realizuje go we współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej. Wystawa czynna do 16 stycznia 2019 roku.

Młodzi pasjonaci plastyki spotykają się dwa razy w miesiącu w galerii – miejscu profesjonalnych wystaw, które sprzyja kontemplacji sztuki i własnej aktywności twórczej. W inspirującym otoczeniu dzieci uczą się malować, rysować, szyć, wyszywać, tworzyć dekoracyjną i użytkową ceramikę oraz inne unikalne przedmioty. Zajęcia pozwalają im zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia oraz kształtują gust i wrażliwość estetyczną. Efekty pracy pokazane na wystawie mile zaskakują. Wykonane z dużą inwencją i zaangażowaniem prace malarskie, rysunki, ceramiczne aniołki, filiżanki, miseczki, koszyczki, dzwonki, ozdoby na choinkę i kartki okolicznościowe oraz dekoracyjne poduszki i obrusy tworzą w galerii świąteczny klimat i wróżą ciekawą przyszłość ich autorom. A oto oni: Zofia Antecka, Lena Cendrowska, Gabriela Chojnowska, Blanka Maja Danielewska, Michał Dembowski, Marianna Dobrowolska, Magdalena Kalinowska, Lena Konert, Alicja Lutostańska, Anna Mościcka, Dominika Nadolna, Gabriela Nadolna, Kornelia Podeszwa, Marcelina Pruszko, Michalina Siedlanowska, Dominika Siwik, Julia Sokołowska, Lena Sokołowska, Natalia Stypułkowska i Aleksandra Zapert.

W styczniu rozpoczyna się także nowa edycja Kursu estetyki i kreatywności. Na zainteresowanych czekamy w galerii przy ul. Długiej 13 w Łomży. Oferujemy również inne zajęcia edukacyjne. Są to warsztaty z plastyką współczesną pod hasłem „SZTUKAmy” według pomysłu Natalii Tułowieckiej. Obecnie uczestnicy „przerabiają” I część zapoznając się z dadaizmem, pop-artem i sztuką poczty. Autorka tak dobrała tematy, by uzupełniały szkolny program plastyki, a jednocześnie stanowiły zachętę do kreatywnej zabawy.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
so, 08 grudnia 2018 11:09
Data ostatniej edycji: nie, 16 grudnia 2018 12:25:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę