Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nauczyciele z Łomży zastanawiają się czy i ewentualnie w jakiej formie rozpocząć protest

Rozpocząć protest? W jakiej formie? Związek Nauczycielstwa Polskiego kończy zbieranie opinii w tej sprawie nauczycieli i pracowników oświaty. - Wszyscy - nie tylko członkowie związku - mogli wypowiedzieć się w przygotowanej i rozesłanej do nich ankiecie - mówi wiceprezes łomżyńskiego oddziału ZNP Ewa Chludzińska.

W listopadzie przedstawiciele ZNP zwrócili się do premiera rządu z wnioskiem o rozpoczęcie negocjacji płacowych. Chodzi o podwyżki o tysiąc zł - wyjaśnia Ewa Chludzińska.

Wnioski wynikające z odpowiedzi nauczycieli i pracowników oświaty z całej Polski przedstawione będą 18. grudnia podczas posiedzenia Zarządu Głównego ZNP. Wówczas ma też zapaść decyzja o proteście.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę