Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zacznie prószyć śnieg

Powoli pogoda staje się coraz bardziej zimowa. Nocą temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do -5,3°C, a kolejne noce mają być jeszcze zimniejsze. Dziś wieczorem synoptycy spodziewają się także słabych opadów śniegu.

Dziś w ciągu dnia w regionie ma być zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Prószyć śniegiem ma zacząć dopiero wieczorem, głównie na północy i w centrum województwa.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami silne zamglenia, lokalnie mgła osadzająca szadź ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -8°C do -5°C, jedynie przy dłuższych rozpogodzeniach możliwe lokalne spadki temperatury do -10°C.

W środę także w ciągu dnia na minusie. Zapowiadana temperatura maksymalna ma wynieść od -4°C do -1°C. W nocy środy na czwartek spadki temperatury od -8°C do nawet -11°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę