Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Może być bardzo ślisko

W sobotę od godz. 5. rano do godz. 11. synoptycy prognozują wystąpienie miejscami słabych opadów marznącej mżawki powodujących gołoledź. Magdalena Pękala dyżurny synoptyk białostockiego zespołu IMGW-PIB wydała ostrzeżenie meteorologiczne w tej sprawie. Zjawisko może wystąpić na obszarze całego województwa podlaskiego z prawdopodobieństwem 80%.

Synoptycy na najbliższą noc zapowiadają temperaturę minimalną do -6°C. Będzie też zachmurzenie duże, silne zamglenia, miejscami mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Taka mglista pogoda może utrzymać się do południa w sobotę. Miejscami możliwe są słabe opady śniegu lub opady mżawki, marznącej, powodującej gołoledź. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wzrośnie do +2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę