Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wpadli z amfetaminą

Dwóch młodych mężczyzn było w citroenie, który w piątek wieczorem w okolicach Wizny kontrolowali policjanci. Przyznają, że auto sprawdzano po wcześniejszej informacji. Jak się okazało jeden z młodych mężczyzn miał przy sobie 9 gramów amfetaminy.

W samochodzie byli 23-latek i 32-latek. Narkotyki znaleziono przy młodszym mężczyźnie. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 23-latek usłyszał zarzuty z artykułu 62 paragraf 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z nim „kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę