Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Świece sojowe – magia zapachu w twoim domu

Zapach jest jednym z tych atrybutów, które z danym miejscem kojarzą nam się najbardziej. Jeśli chcesz, by w Twoim domu zagościł niepowtarzalny aromat, który pomoże Tobie oraz wszystkim domownikom odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu, wprowadzając do wnętrz poczucie harmonii, postaw na świece zapachowe – sprawdzony i niedrogi sposób, by odmienić atmosferę w mieszkaniu.

Oferta producentów i sprzedawców świec zapachowych jest niezwykle bogata. Współcześnie, nie ogranicza się już ona wyłącznie do podstawowych aromatów, znanych nam od lat. Wielu z nas poszukuje swojego indywidualnego zapachu, który będzie charakteryzował nasze mieszkanie, dom, biuro czy pomieszczenie usługowe. Szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że każdy, kto ceni sobie unikatowy charakter naturalnych aromatów, znajdzie zapach idealny dla siebie i swoich preferencji.

Jak wybrać świece zapachowe do domu

Wanilia, lawenda, czarny bez – to tylko niektóre znane i chętnie wybierane zapachy, jeśli chodzi o świece zapachowe. Jednocześnie, warto zdawać sobie sprawę z faktu, że na rynku każdego roku pojawiają się nowe, coraz bardziej oryginalne kompozycje zapachowe, czego doskonałym przykładem jest bogata oferta sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Świece zapachowe nie są już tylko dodatkiem do zakupów czy ciekawym pomysłem na prezent – ich popularność zaowocowała dynamicznym rozwojem branży, dzięki czemu na rynku znajdziemy coraz więcej sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą aromatycznych świeczek do domu i mieszkania.

Świece sojowe – zamiast parafiny

Ciekawą alternatywą dla klasycznych świeczek parafinowych są świece sojowe – produkowane na bazie wosku sojowego, mają tę przewagę nad tradycyjnymi świecami, że do ich produkcji nie są używane żadne szkodliwe substancje chemiczne – biorąc pod uwagę fakt, że parafina wytwarzana jest z węgla lub ropy naftowej, procesowi jej pozyskiwania towarzyszy emisja wielu groźnych związków chemicznych. To samo dzieje się podczas spalania świeczek w domu, w trakcie którego wytwarza się benzen, formaldehyd oraz wiele innych, niekoniecznie przyjaznych człowiekowi substancji.

Na szczęście, możemy cieszyć się pięknym zapachem świecy, bez konieczności wdychania tych wszystkich groźnych chemikaliów. Wystarczy postawić na całkowicie naturalne świece sojowe, których oferta na rynku jest coraz bogatsza. Tego rodzaju świeczki mają dodatkową zaletę – coraz więcej mówi się o leczniczych właściwościach wosku sojowego, który wykorzystywany jest m.in. w aromaterapii i kosmetologii. Podobnie jak ręczniki fouta – niezwykle popularne tkaniny, o uniwersalnym zastosowaniu.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę