Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czy mieszkanka jednej z podłomżyńskich gmin dopuściła się bigamii?

Żona wyjechała na wakacje i wyszła tam za mąż - takie doniesienie złożył do prokuratury mieszkaniec jednej z podłomżyńskich gmin. Miało do tego dojść podczas egzotycznych wakacji. Jak mówi Prokurator Rejonowa w Łomży Karolina Szulkowska, trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

- Do prokuratury rejonowej w Łomży wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Przestępstwo miało dotyczyć tzw. bigamii, której miała się dopuścić małżonka przebywająca poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. W tej chwili trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności popełnienia tego czynu - mówi Karolina Szulkowska.

Dodaje, że do prokuratury bardzo rzadko trafiają tego typu zawiadomienia.

- Bardzo rzadko tego typu zawiadomienia o takich czynach zabronionych wpływają do prokuratury rejonowej w Łomży. Przez 3 lata mego urzędowania w tej jednostce jest to pierwsze tego typu zawiadomienie - dodaje Karolina Szulkowska.

Za bigamię grozi kara do dwóch lat więzienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę