Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Spotkania mikołajkowe 2018

Spotkania-mikołajkowe-01-gotowa-animacja.gif

Coroczne SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE w Muzeum w Łomży (3 – 11 grudnia 2018) skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych na. Impreza odbywa się w bożonarodzeniowej scenerii z udziałem św. Mikołaja i licznymi atrakcjami, do których należy wręczenie upominków dostarczonych przez szkołę lub rodziców, wspólne śpiewanie kolęd i popisy recytatorskie uczestników oraz zwiedzanie wystawy czasowej „Wszystko... jest liczbą”, przygotowanej przez Dział Historii Nauki i Instrumentów Naukowych Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest to interaktywna ekspozycja, która popularyzuje matematykę w przystępny sposób oraz zapewnia udział widzów w ciekawych doświadczeniach i eksperymentach. Czekamy na zgłoszenia pod nr telefonu 86 216 28 16. Wstęp 6 zł. Do zobaczenia w Muzeum!

Organizację Spotkań wsparł Urząd Miejski w Łomży oraz: Sklep KLAN, Łomża, ul. Długa 1; GABS FOTO, Łomża, Stary Rynek 4; Salonik Optyczny, Łomża, Stary Rynek 1; Hotel GROMADA, Łomża, ul. Rządowa 1 A; Sklep JANECZKA, Łomża, Stary Rynek 2; Kwiaciarnia OGRODNIK, Łomża, ul. Sienkiewicza 2; Restauracja RETRO, Łomża, ul. Nowogrodzka 157; Restauracja „SYTA PANNA”, Łomża, ul. Sikorskiego 134 ; Sklep SORTYMENT, Łomża, ul. Spokojna 192; Sklep spożywczo-przemysłowy, Łomża, ul. Rządowa 3A; Sklep AGA, Łomża, ul. Długa 21. Bardzo dziękujemy.

 

Grzegorz Gwizdon
wt, 06 listopada 2018 12:52
Data ostatniej edycji: wt, 06 listopada 2018 23:35:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę