Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Odzież termoaktywna najwyższej jakości

O właściwościach syntetycznych materiałów wykorzystywanych w produkcji specjalnej bielizny przekonać możemy się nie tylko podczas intensywnej aktywności fizycznej, ale również na co dzień. Wszystko dzięki bogatej ofercie rynkowej.

Mowa oczywiście o odzieży termoaktywnej, która gwarantuje doskonały komfort termiczny, skuteczne odprowadzanie wilgoci i właściwą ochronę skóry. Przygotowywaniem tego typu produktów zajmuje się firma Brubeck, której oferta dostępna jest między innymi na: https://www.snowshop.pl/bielizna-termoaktywna/brubeck.

Od 2005 roku zajmuje się ona między innymi opracowywaniem termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej. Zastosowane materiały, a także wykorzystywane technologie sprawiają, że firma bardzo szybko stała się jednym z liderów na polskim rynku. Obecnie możemy skorzystać z produktów podzielonych na trzy kategorie: Active, Comfort oraz Protect. W każdej z nich znajdziemy odzież doskonale sprawdzającą się w rozmaitych warunkach.

Odzież termoaktywna Active

Zaczynamy od produktów przeznaczonych dla osób aktywnych: biegaczy, rowerzystów, ale również motocyklistów oraz trekkingowców. Warto podkreślić, że producent kładzie nacisk przede wszystkim na wykorzystanie materiałów niezwykle lekkich i cienkich, dzięki czemu odzież nie krępuje ruchów, a przy tym gwarantuje wszystkie najważniejsze właściwości produktów termoaktywnych.

Wykorzystanie trójwymiarowej siatki sprawia, że odzież doskonale radzi sobie z wilgocią, zapewniając przy tym skuteczną cyrkulację powietrza. Do tego dochodzą kanały powietrzne, które zostały umieszczone w miejscach o wzmożonej potliwości. Warto w tym miejscu podkreślić, że odzież termoaktywna Active jest oferowana w kilku kolekcjach: między innymi Athletic, Bicycle, 3D Pro czy też Motorcycle. Każda z nich została dostosowana do konkretnych aktywności fizycznych.

Odzież termoaktywna Comfort

Firma Brubeck zajmuje się również produkcją bielizny do stosowania na co dzień. Zainteresować nas powinna przede wszystkim kolekcja Fusion, która jest przygotowywana dla osób aktywnych. Konstrukcja bielizny jest bezszwowa, dlatego bielizna nie tylko nie krępuje ruchów, ale również gwarantuje pełną ochronę przed ewentualnymi otarciami czy też odparzeniami.

Do tego dochodzą właściwości typowe dla bielizny termoaktywnej, a więc skuteczne odprowadzanie wilgoci oraz wysoki komfort termiczny. Warto podkreślić również, że odzież z serii Fusion błyskawicznie schnie. Co ważne, oferowane modele dobrze sprawdzają się zarówno przy lekkiej aktywności sportowej, jak i w ramach codziennych działań w domu czy też w pracy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby stosować ją na co dzień.

Odzież termoaktywna Protect

W końcu przechodzimy do produktów przygotowywanych dla osób pracujących w trudnych warunkach. Odzież ma zagwarantować przede wszystkim doskonałą swobodę ruchów podczas intensywnej pracy fizycznej. Dlatego też omawiane modele są bezszwowe. Wykonane zostały z materiałów niepalnych, spełniających wszystkie zasady BHP.

Warto podkreślić, że w tej kategorii mamy do czynienia z dwoma kolekcjami: Protect Thermo oraz FR/AS. Pierwsza linia składa się z bielizny, kominiarki i czapki. Produkty te zapewniają doskonałe odprowadzanie wilgoci, utrzymywanie komfortowej temperatury oraz ochronę przed podrażnieniami skóry. Modele FR/AS są natomiast antystatyczne i trudnopalne. Dysponują stosownymi certyfikatami bezpieczeństwa.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę