Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groszowe podwyżki cen skupu mleka

O 1,63 gr więcej we wrześniu niż w sierpniu otrzymywali rolnicy z regionu za każdy litr sprzedanego mleka. Według wyliczeń GUS średnia cena skupu mleka w Polsce w ubiegłym miesiącu było o 2,3% wyższa niż w sierpniu, ale także o 8,4% niższa niż przed rokiem.

We wrześniu w Polsce za 1 hl mleka płacono w skupie 132,77 zł. Tradycyjnie najwięcej otrzymywali rolnicy z województwa podlaskiego. Średnia cena skupu mleka we wrześniu wyniosła w regionie 137,93 zł za hl wobec 136,33 zł w sierpniu.
Przed rokiem wyliczana przez GUS średnia cena skupu mleka dla województwa podlaskiego wynosiła 151,42 zł/hl.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę