Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
serce.jpg

Drodzy Mieszkańcy Łomży,

Główne zdjęcie
Agnieszka Barbara Muzyk kandydat PIS na Prezydenta Łomży

Dziękuję za ciepłe słowa wsparcia i uznania dla mojej wizji rozwoju Łomży. Łączy nas miłość do miasta, wspólnota wielkiej łomżyńskiej rodziny. Dziś, tuż przed ciszą wyborczą, chcę Państwa zapewnić, że ta jedność w trosce o nasz dom - Łomżę - to największa wartość tej kampanii. Pozytywnej kampanii.

List Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży
List Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży

W moim programie wyborczym każdy z Państwa ma swoje miejsce - zadbam o harmonijny stały rozwój całego miasta i o każdą grupę społeczną, a w szczególności o najbardziej potrzebujących wsparcia i pomocy: dzieci, osoby starsze i z niepełnosprawnością.

Kluczem do sukcesu jest rozwój gospodarczy. Świetne połączenia komunikacyjne - Via Baltica i kolej - nie są mrzonką, a stały się faktem. Nasze miasto ma nareszcie doskonałą perspektywę rozwoju. Bardzo cieszę się, że dzieje się tak dzięki rządowi Prawa i Sprawiedliwości, partii, którą mam wielki zaszczyt reprezentować w wyborach na Prezydenta Łomży. Jestem dumna, że potrzeby Łomży zostały dostrzeżone w Warszawie, również za moją sprawą. Ścisłe relacje z rządem, doskonałe kontakty z życzliwymi naszemu miastu ministrami zagwarantują Łomży miejsce w poważnych programach rządowych i inwestycjach na dużą skalę. Łomża, jaką widzę za pięć lat, to miasto dostatku, radości, najlepsze miejsce do życia. Prawdziwe serce regionu, stolica kulturalna i gospodarcza.

W trakcie kampanii dotarłam do wielu z Państwa z moim programem. Dziękuję za serdeczne i merytoryczne rozmowy. Podziwiam wielki potencjał nas, łomżyniaków - razem możemy przenosić góry, bo wszyscy całym sercem czujemy, że Łomża naprawdę jest "perłą wśród miast, najpiękniejszą gwiazdeczką wśród gwiazd" - tak jak w naszym nieformalnym hymnie śpiewanym przez Hankę Bielicką i wszystkich, którzy kochają to miasto. Szanowni Państwo, ja też jak nasza ulubiona artystka gram na dobrą nutę - prowadzę kampanię pozytywną, bo chcę żeby w Łomży wszystko wreszcie grało.

Choć kandyduję z poparcia PiS wiem również, jak zjednoczyć i zgromadzić współpracę wszystkich Łomżanek i Łomżan niezależnie od naszych poglądów, jeśli łączy nas fakt, że kochamy nasze miasto. Z serca pragnę, abyśmy wspólnie pracowali dla jego rozwoju. Wiem, jak poprowadzić nas pewnie w przyszłość.

Życzę pięknej wyborczej niedzieli, proszę o życzliwe wsparcie i modlitwę. Rozważcie Państwo swój głos i wsparcie mojej osoby w drodze na urząd Prezydenta Łomży – dla dobra naszego miasta.

Agnieszka Barbara Muzyk

 

Program wyborczy:

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

JJS
pt, 19 października 2018 08:44
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2018 08:46:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę