sobota, 29 lutego 2020 napisz DONOS@
serce.jpg

Drodzy Mieszkańcy Łomży,

Dziękuję za ciepłe słowa wsparcia i uznania dla mojej wizji rozwoju Łomży. Łączy nas miłość do miasta, wspólnota wielkiej łomżyńskiej rodziny. Dziś, tuż przed ciszą wyborczą, chcę Państwa zapewnić, że ta jedność w trosce o nasz dom - Łomżę - to największa wartość tej kampanii. Pozytywnej kampanii.

Agnieszka Barbara Muzyk kandydat PIS na Prezydenta Łomży
Agnieszka Barbara Muzyk kandydat PIS na Prezydenta Łomży
List Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży
List Jarosława Kaczyńskiego do mieszkańców Łomży

W moim programie wyborczym każdy z Państwa ma swoje miejsce - zadbam o harmonijny stały rozwój całego miasta i o każdą grupę społeczną, a w szczególności o najbardziej potrzebujących wsparcia i pomocy: dzieci, osoby starsze i z niepełnosprawnością.

Kluczem do sukcesu jest rozwój gospodarczy. Świetne połączenia komunikacyjne - Via Baltica i kolej - nie są mrzonką, a stały się faktem. Nasze miasto ma nareszcie doskonałą perspektywę rozwoju. Bardzo cieszę się, że dzieje się tak dzięki rządowi Prawa i Sprawiedliwości, partii, którą mam wielki zaszczyt reprezentować w wyborach na Prezydenta Łomży. Jestem dumna, że potrzeby Łomży zostały dostrzeżone w Warszawie, również za moją sprawą. Ścisłe relacje z rządem, doskonałe kontakty z życzliwymi naszemu miastu ministrami zagwarantują Łomży miejsce w poważnych programach rządowych i inwestycjach na dużą skalę. Łomża, jaką widzę za pięć lat, to miasto dostatku, radości, najlepsze miejsce do życia. Prawdziwe serce regionu, stolica kulturalna i gospodarcza.

W trakcie kampanii dotarłam do wielu z Państwa z moim programem. Dziękuję za serdeczne i merytoryczne rozmowy. Podziwiam wielki potencjał nas, łomżyniaków - razem możemy przenosić góry, bo wszyscy całym sercem czujemy, że Łomża naprawdę jest "perłą wśród miast, najpiękniejszą gwiazdeczką wśród gwiazd" - tak jak w naszym nieformalnym hymnie śpiewanym przez Hankę Bielicką i wszystkich, którzy kochają to miasto. Szanowni Państwo, ja też jak nasza ulubiona artystka gram na dobrą nutę - prowadzę kampanię pozytywną, bo chcę żeby w Łomży wszystko wreszcie grało.

Choć kandyduję z poparcia PiS wiem również, jak zjednoczyć i zgromadzić współpracę wszystkich Łomżanek i Łomżan niezależnie od naszych poglądów, jeśli łączy nas fakt, że kochamy nasze miasto. Z serca pragnę, abyśmy wspólnie pracowali dla jego rozwoju. Wiem, jak poprowadzić nas pewnie w przyszłość.

Życzę pięknej wyborczej niedzieli, proszę o życzliwe wsparcie i modlitwę. Rozważcie Państwo swój głos i wsparcie mojej osoby w drodze na urząd Prezydenta Łomży – dla dobra naszego miasta.

Agnieszka Barbara Muzyk

 

Program wyborczy:

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

200114015929.gif
JJS
pt, 19 października 2018 08:44
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2018 08:46:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę