Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Dźgnięty nożem zmarł w szpitalu

Ugodzony nożem mężczyzna, którego rankiem karetka pogotowia zabrała z jednego z mieszkań w bloku przy ul. Wiejskiej 4, do szpitala niestety zmarł. To 48-latek. Informacje tę potwierdza prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży. Potwierdziła ona także wcześniejsze informacje o zatrzymaniu bliskiej mężczyźnie kobiety, która jest osobą podejrzewaną.

Przypomnijmy do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek rano. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podawała, że policjanci zgłoszenie o zdarzeniu w jednym z mieszkań w centrum Łomży otrzymali od godz. 8.20 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Krwawiący mieszkaniec został zabrany do szpitala. Na miejsce wysłano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą która pracowała pod nadzorem prokuratury.

Mieszkańcy okolicy, od których otrzymaliśmy informację o zdarzeniu, mówią, że mężczyzna miał być ugodzony nożem w klatkę piersiową. Opowiadają też, że do ugodzenie miało dojść podczas kłótni, a sprawcą miałaby być kobieta.

Po południu do redakcji dotarły informacje, że ranny mężczyzna zmarł w szpitalu. Potwierdza to prokurator Szulkowska. Zmarły mężczyzna miał 48 lat. Kobieta, którą zatrzymano w związku z tym zdarzeniem jest niewiele od niego starsza. Na razie to wszystkie informacje, które na ten temat przekazują śledczy.

cz
wt, 16 października 2018 15:15
Data ostatniej edycji: wt, 16 października 2018 15:24:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę