sobota, 14 grudnia 2019 napisz DONOS@

Kandydaci do Rady Powiatu Łomżyńskiego

5 list, 116 kandydatów i bój o 17 miejsc w Radzie Powiatu Łomżyńskiego. To już wybory partyjne. Cztery komitety reprezentują największe siły polityczne z polskiego parlamentu. Wśród kandydatów jest m.in. obecny wójt Zbójnej Zenon Białobrzeski. To jest najdłużej urzędujący wójt w regionie - gminą zaczął rządzić zanim w Polsce utworzono samorządy.

Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Powiatu Łomżyńskiego

Okręg nr 1 gminy: Jedwabne, Przytuły, Wizna (4 mandaty)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
1 MOENKE Krzysztof Ryszard 66 Jedwabne
2 PIOTROWSKI Marcin 39 Wizna
3 MOENKE - KARWOWSKA Kinga 38 Jedwabne
4 FRELING Mariola 53 Wizna
5 WĄDOŁOWSKI Jarosław 49 Witynie
6 CHRZANOWSKA Teresa 45 Stara Kubra

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 STRUCZYŃSKI Andrzej 53 Wierciszewo
2 KAPELEWSKI Robert 36 Wizna
3 CHODNIKIEWICZ Halina 56 Nowe Kupiski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 NIECIECKI Janusz 48 Szostaki
2 KOZŁOWSKA Małgorzata 50 Nowa Kubra
3 DĄBROWSKI Albert 27 Stare Kupiski
4 KOSIŃSKA Maria Katarzyna 21 Grądy
5 CHOJNOWSKI Kazimierz 43 Janowo
6 MARUSA Kamila 31 Wygoda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 POLKOWSKI Kazimierz 56 Obrytki
2 SZYMANOWSKI Mirosław 55 Wizna
3 OLSZEWSKI Wiesław 60 Grądy Małe
4 ZABIELSKA Daniela Agata 46 Korytki
5 PAWŁOWSKA Elżbieta 59 Doliwy
6 STRUMIŁOWSKA Zofia 59 Wizna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIEDRZYCKI Andrzej 62 Kosaki-Turki
2 GAWROŃSKI Józef 64 Wizna
3 SKRODZKI Tomasz Kazimierz 34 Kaimy
4 OSTROWSKA Maria 61 Wizna
5 KOSSAKOWSKA Anna 37 Kaimy
6 GODLEWSKA Urszula 53 Janczewo

Okręg nr 2 gmina: Łomża (4 mandaty)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 BATALION Janusz 62 Stara Łomża Przy Szosie
2 BORACZEWSKA Marta 34 Pniewo
3 DEREJKO Marek 43 Giełczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 NIECIECKI Marian 52 Stare Kupiski
2 GREGOREK Marta 37 Podgórze
3 KOPAŃCZYK Witold 67 Górki Sypniewo
4 WAŁKUSKA Dominika Ada 20 Drozdowo
5 TROJANOWSKI Jakub 25 Stare Kupiski
6 KOSEWSKA Bogumiła 58 Konarzyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
1 NOWAKOWSKA Alicja Paulina 30 Siemień Nadrzeczy
2 NOWOCIŃSKI Marcin 30 Janowo
3 KORZENIECKA Ewa 36 Jednaczewo
4 PAWELCZYK Karol 43 Mikołajki
5 URBANOWSKA Beata 47 Giełczyn
6 SZYMAŃSKI Henryk 62 Konarzyce

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŁOMOTOWSKI Sławomir 48 Stara Łomża Nad Rzeką
2 KŁOSIŃSKA Wiesława 59 Podgórze
3 DĘBEK Sławomir 46 Konarzyce
4 GOŁĘBIOWSKA Agata 47 Stare Kupiski
5 LEMAŃSKI Jerzy 34 Pniewo
6 MALINOWSKA Bogumiła 51 Sierzputy Młode

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CHOJNOWSKI Tomasz Paweł 37 Dłużniewo
2 MASŁOWSKA Wiesława 55 Stara Łomża przy szosie
3 KRAJEWSKA Anna 63 Stare Kupiski
4 SASINOWSKI Karol 31 Lutostań
5 SKAWSKI Grzegorz 41 Podgórze

Okręg nr 3 gminy: Miastkowo, Śniadowo (3 mandaty)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 OLSZEWSKI Grzegorz 31 Śniadowo
2 DEREJKO Urszula 42 Giełczyn
3 STRUCZYŃSKA Diana 26 Wierciszewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 KORYTKOWSKI Tomasz 30 Gać
2 TWARDOWSKI Marek 31 Szczepankowo
3 ŻEBROWSKA Marta 24 Miastkowo
4 MRÓZ Ewa 51 Nowy Cydzyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
1 GRZEJKA Lidia Małgorzata 67 Miastkowo
2 USTASZEWSKI Wojciech 44 Zaruzie
3 GRABOWSKI Łukasz 34 Rydzewo
4 ZIEMCZYK Izabela 32 Miastkowo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZABŁOWSKI Lech Marek 53 Szabły Młode
2 ZDUŃCZYK Agnieszka 47 Miastkowo
3 TOMASZEWSKI Michał 33 Osobne
4 USTASZEWSKA Bożena 47 Rybaki
5 CHOJNOWSKI Krzysztof 43 Jakać Dworna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KULESZA Jarosław 56 Śniadowo
2 JEMIELITY Krzysztof 40 Chomentowo
3 JAKUBIAK Ewa 38 Szabły Młode
4 OLSZEWSKA Anna 42 Miastkowo
5 ZAJKOWSKI Marcin 36 Rybaki

Okręg nr 4 gminy: Nowogród, Zbójna (3 mandaty)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 DZIEKOŃSKA Hanna 55 Zbójna
2 NAGRODZKA BATALION Krystyna 61 Stara Łomża Przy Szosie
3 CHODNIKIEWICZ Grzegorz Marcin 61 Nowe Kupiski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 KOSIŃSKI Kamil 35 Grądy
2 DEPTA Joanna Katarzyna 36 Chmielewo
3 ZAKRZEWSKI Sebastian 40 Nowogród
4 SAWICKA Anna Iwona 48 Konarzyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
1 ZEGARZEWSKI Łukasz 33 Nowogród
2 JASTRZĘBSKI Paweł 27 Nowogród
3 KADELA Dorota Iwona 46 Jankowo-Skarbowo
4 BRZÓSKA Jadwiga 60 Dobrylas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GÓRALCZYK Tadeusz 52 Nowogród
2 KORSAN Mirosław 60 Piasutno Żelazne
3 SZERSZEŃ Bożena 52 Kuzie
4 GONTARSKA Bogusława 47 Mątwica
5 PRZEPIÓKA Waldemar Witold 52 Nowogród

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIAŁOBRZESKI Zenon Henryk 67 Zbójna
2 ZACZEK Adam 42 Mątwica
3 TYSZKA Roman 53 Nowogród
4 MAKOWSKA Ewa 43 Sławiec
5 KOSAKOWSKA Magdalena 37 Dobrylas

Okręg nr 5 gminy: Piątnica (3 mandaty)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 ROGOWSKI Józef 65 Piątnica Włościańska
2 ZABIELSKA Małgorzata 54 Drozdowo
3 STRUCZYŃSKA Irena 52 Wierciszewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 KOZŁOWSKA Urszula 46 Kisielnica
2 KORWEK Michał 27 Budy Czarnockie
3 GRABOWSKA Emilia Alicja 30 Wizna
4 WAŁKUSKI Dariusz 39 Nowe Kupiski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUCZYŃSKI Jan 63 Czarnocin
2 ŻOCHOWSKI Szymon 36 Drozdowo
3 DZIEKOŃSKA Maria 41 Konarzyce
4 WŁOSTOWSKA Joanna 38 Czarnocin
5 KOSSAKOWSKI Dariusz 53 Piątnica Poduchowna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁADA Edward 68 Kalinowo
2 PRZYBYLAK Irena Zofia 61 Drozdowo
3 WŁODKOWSKI Antoni 61 Piątnica Poduchowna
4 WOJEWODA Dariusz 53 Czarnocin
5 MROZEK Maria 62 Piątnica Włościańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
1 SZYMAŃSKI Stefan 61 Jeziorko
2 STANIÓRSKA Zofia 55 Nowy Cydzyn
3 RAMATOWSKI Kamil 24 Rakowo Boginie
4 TRUSZKOWSKA Katarzyna 24 Żelechy


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę