niedziela, 15 grudnia 2019 napisz DONOS@

Listy na wybory

O północy minął termin zgłoszenia list kandydatów na nowych radnych gmin, powiatów i województw. Do Rady Miejskiej w Łomży list będzie co najmniej 7, choć póki co system wyborczy jako zarejestrowane pokazuje trzy listy zgłoszone przez: Prawo i Sprawiedliwość, Koalicję Obywatelską czyli PO i .N oraz listę Kukiz'15. W wyborach do Sejmiku, jako zarejestrowane w okręgu łomżyńskim, widnieje 8 list.

Oto one:
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 PIORUNEK Jacek (53 lat) Łomża
2 KISIEL Cezary Mikołaj (39) Łomża
3 MINDA Marek Stanisław (68) Łomża
4 METELSKA Izabela (46) Podgórze
5 GRODZKI Piotr (35) Zambrów
6 MICHAŁOWSKA Jadwiga (64) Jedwabne
7 BAGIŃSKA Lucyna (62) Grajewo
8 SAMUL Urszula Bernarda (56) Kolno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OLBRYŚ Marek 60 Łomża
2 SEKŚCIŃSKI Adam Wojciech 36 Kolno
3 MIECZKOWSKA Wanda Elżbieta 67 Grajewo
4 SEKŚCIŃSKI Marcin Piotr 38 Kolno
5 KOMOROWSKI Marek Adam 58 Zambrów
6 MODZELEWSKI Piotr 32 Łomża
7 FRĄCZEK Ewa 56 Jedwabne
8 ZALEWSKA Barbara 61 Nowogród

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 MAKOWSKA Ewelina 24 Rutki-Kossaki
2 SYDOW Michał 29 Białystok
3 IWANIUK Ewa 55 Białystok
4 WYSOCKI Robert Łukasz 34 Białystok
5 OSTAPOWICZ Sylwia 28 Białystok
6 ALEKSANDROWICZ Igor Łukasz 24 Białystok

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 NOWAK Tadeusz Zenon 62 Łomża
2 KUKLIŃSKA Katarzyna 46 Łomża
3 GRADOWSKI Sławomir 37 Łomża
4 LIPSKA Barbara 66 Białystok
5 SAWŁOWIEC Bogdan Aleksander 69 Białystok
6 GODLEWSKA Sylwia 27 Białystok

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 KICIŃSKI Karol Cyprian 42 Białystok
2 KOŁODZIEJCZYK Janina 64 Białystok
3 NIETUPSKI Cezary 41 Białystok
4 KOSACKA Anna 28 Sokółka
5 DANIŁOWSKI Igor 22 Łomża

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KRAJEWSKI Stefan 37 Krajewo Białe
2 GROCHOWSKI Wojciech 47 Grajewo
3 CHABEREK Robert 38 Łomża
4 SZEPELSKA Alina 44 Stara Łomża Przy Szosie
5 SOBIEWSKI Krzysztof 50 Bialiki
6 RYDZEWSKA Anna 25 Szczuczyn
7 PLONA Monika Ewa 35 Dobry Las
8 BRULIŃSKI Dariusz 31 Jakać Borki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 SZYMCZAK Aleksander Krzysztof 64 Grajewo
2 SITKO Adrianna 24 Białystok
3 KROPIEWNICKI Jacek 46 Białystok
4 BRZUZY Magdalena 42 Białystok
5 ROGACZ Maciej 29 Białystok
6 FILIPCZUK Łukasz 35 Białystok
7 PALINNIK Agata Paulina 22 Chwaszczewo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 KOMOROWSKI Piotr Paweł 41 Sierzputy-Marki
2 FIERTEK Józef 66 Łomża
3 ZABORSZCZYK Ewa 37 Szczepankowo
4 SZABŁOWSKA Joanna Anna 39 Ratowo-Piotrowo
5 TRZASKA Emil 28 Wierzbowo
6 MOCARSKA Elżbieta Wanda 69 Janczewo

191129105325.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę