Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tak płonął volkswagen

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

Wczoraj informowaliśmy o pożarze volkswagena na ul. Mikołaja Kopernika w Łomży. Na szczęście nikomu z jadących autem nic złego się nie stało, ale przekazane przez czytelnika zdjęcia płonącego auta pokazują jak groźne było to zdarzenie.

Informację o płonącym aucie przy cmentarzu przy ul. Mikołaja Kopernika strażacy otrzymali wczoraj po godz. 7.20. Płomienie ognia pojawiły się w komorze silnika. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej PSP na miejsce akcji natychmiast wysłał dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze. 
- W tym czasie szedłem do pracy i dosłownie po zapaleniu się tego samochodu zrobiłem zdjęcie  -  jeszcze nie było straży – podaje czytelnik przesyłając zdjęcia płonącego auta oraz początek akcji gaszenia go.
Strażacy szybko ugasili płonące auto, ale samochód został zniszczony. Straty wstępnie oszacowano na 10 tys. zł.  Przyczyny pojawienia się ognia w komorze silnika volkswagena mają ustalić policyjni specjaliści.

Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę