Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pożar hali

9 jednostek straży pożarnej z Łomży, Piątnicy i Konarzyc gasiło pożar jaki wybuchł ok. 7. w hali po dawnym Polmozbycie na ul. Szosa do Mężenina. Trwa jeszcze dogaszanie.

Ze wstępnych informacji wynika, że spaliło się około 20 m2, ale dym z obiektu wydostawał się ze wszystkich stron. Obiekt był zamknięty, wiec strażacy musieli dostać się do środka wycinając drzwi. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu trwa dogaszanie i po dokładnych oględzinach będzie można oszacować straty i przyczyny pożaru.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę