Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zerwany dach i powalone drzewa po burzy

Główne zdjęcie
Chmura nad Łomżą

Zerwany dach na budynku mieszkalnym w Siestrzankach (gm. Jedwabne), zerwana linia wysokiego napięcia i kilka powalonych drzew w okolicach Siwik (gm. Zbójna) to wynik burzy jaka przeszła nad regionem.

Według pierwszych doniesień we wsi Siestrzanki wiatr zerwał dach na budynku mieszkalnym oraz przewrócił stodołę. Także w gminie Jedwabne, we wsi Kamianki, wiatr zerwał dach na oborze oraz połamał słupy energetyczne. Obok we wsi Bartki świerk przewrócil sie na dom.

W gminie Zbójna , w okolicy wsi Siwiki wiatr zerwał linię wysokiego napięcia oraz powalił około 10 drzew. Wszędzie na miejscu pracują strażacy. Brak jest informacji o osobach poszkodowanych.

Jak zapowiadają synoptycy, burze mogą jeszcze pojawić się w nocy, którym mają towarzyszyć intensywne opady deszczu, nawet do 40 l/m2.

 

Foto: Chmura nad Łomżą
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę