Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 r.

Na 21 października br. – Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zarządził wybory do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Właściwe Rozporządzenie zostało dzisiaj opublikowane w Dzienniku Ustaw. Oznacza to, że o dziś formalnie rusza kampania wyborcza.

Od dziś partie polityczne, organizacje społeczne czy grupy wyborców moga tworzyć komitety wyborcze. Należy je zgłosić do własciwego komisarza wyborczego. Dokładny kalendarz wyborczy został dołączony do Rozporządzenia.

Od tej kadencji wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów na 5 -cio letnią kadencję.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę