Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie pieszego w Konarzycach

Są utrudnienia w ruchu po potrąceniu pieszego w Konarzycach na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Ranny 61-letni mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pracują są służby ratunkowe, a ruch samochodów odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych. Mężczyzne potrącił samochód marki chrysler. Policja podaje, że zarówno kierowca jak i pieszy byli trzeźwi. Okoliczności wypadku są szczegółowo wyjaśniane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę