Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Pędzący 20-latek w punto

Jest ograniczenie prędkości do 50 km/h, a 20-latek jechał z prędkością 107 km/h. Mieszkaniec powiatu siemiatyckiego wczoraj w Łomży pędził fiatem punto Szosą do Mężenina, gdy nagle... zatrzymali go policjanci, którzy kontrolowali prędkość jeżdżących miejską ulicą samochodów.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21. Młodemu mieszkańcowi powiatu siemiatyckiego policjanci od razu odebrali prawo jazdy, które straci na trzy miesiące, a sprawa popełnionego wykroczenia zakończyła się wystawieniem mandatu karnego. Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę