Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jak zaoszczędzić czas i być piękną?

Powszechnie uważa się, że bycie piękną wymaga wielkich poświęceń, szczególnie jeśli chodzi o czas potrzebny na wykonanie poszczególnych czynności, dzięki którym zyskujemy spektakularny wygląd. Jednak dzięki prostym rozwiązaniom możemy zyskać sporo czasu, który przeznaczymy na inne rzeczy, które musimy wykonać w ciągu dnia lub po prostu na małe przyjemności. Co nam pomoże zaoszczędzić czas przy dbaniu o swoją urodę?

Szybkie szykowanie się do pracy

Najwięcej osób narzeka na to, że to właśnie poranne szykowanie się do pracy i zabiegi pielęgnacyjne z tym związane, zabierają dużo czasu. Dlatego przede wszystkim warto zmienić swoje codzienne nawyki. Pierwszym krokiem jest rezygnacja z tak zwanych drzemek w budziku. Kiedy tylko zadzwoni należy wstać i wziąć szybki prysznic. Nie tylko pozwoli nam się obudzić, ale także pobudzi krążenie, przez co nasza skóra będzie wyglądać ładnie i promiennie. Kolejnym krokiem jest szybki makijaż. Najlepiej wybierać krem nawilżający, który będzie idealną bazą pod lekki i szybki makijaż. Dzięki temu nie będzie trzeba korzystać z dodatkowych kosmetyków. Podstawą makijażową będzie wtedy szminka, tusz do rzęs, cienie do powiek i odrobina różu. To pozwoli stworzyć subtelny make-up na cały dzień w krótkim czasie.

Jeżeli wolimy więcej czasu poświęcić na makijaż, to dobrym pomysłem na zaoszczędzenie czasu z rana jest naszykowanie wszystkich potrzebnych rzeczy do przyszykowania się na wyjście poprzedniego dnia wieczorem – zarówno kosmetyków, jak i ubrań. To znacznie przyśpieszy poranną toaletę.

Szybkie umawianie się do kosmetyczki i fryzjera

Wiele osób wskazuje również na to, że wybór stylisty czy kosmetyczki, a także umówienie się do tych osób zajmuje im wiele czasu. Wydłużać się może też czas oczekiwania na wizytę. Dlatego i tutaj warto zastosować sprytne rozwiązania. Jednym z nich jest portal moment.pl. Jest to portal rejestracyjny, który umożliwia szybkie umożliwienie się do wybranego specjalisty. Oprócz tego można tutaj bardzo szybko sprawdzić opinie o wybranym przez siebie salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. Jeżeli nie mamy swojego ulubionego fryzjera czy szukamy miejsca, gdzie zrobimy się na bóstwo w innej miejscowości niż nasze miejsce zamieszkania, portal również przyjdzie nam z pomocą. Poznaj platformę Moment.pl i dowiedz się, dlaczego podbiła serca Polaków.

Jeżeli wybieramy się do miejsca, gdzie wcześniej nie byliśmy, warto wcześniej dokładnie sprawdzić drogę dojazdu, a także to, czy w pobliżu znajdują się miejsca parkingowe. To również pozwoli nam zaoszczędzić czas. W innym przypadku może okazać się, że kiedy wyjedziemy na wizytę na ostatnią chwilę, dużo czasu stracimy na szukanie parkingu, co będzie skutkowało nerwami i utratą przyjemności korzystania z usługi fryzjerskiej czy kosmetycznej.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę