Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Duży może więcej?

Kierowcy ciężarówek często posądzani są, że mając większy samochód od innych, na drodze zachowują się tak, jakby chcieli pokazać, że mogą więcej niż inny. Czasami bezpośrednio to udowadniają. Nocą przekonał się o tym młody kierowca audi, który jadąc drogą Łomża – Zambrów „otarł się” z ciężarówką, która jechała w przeciwnym kierunku. Kierowca ciężarówki zjechał zbytnio na środek jezdni, a po kolizji z audi pojechał dalej jakby nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 23. w okolicy wsi Zosin koło Łomży. Za kierownicą audi siedział 24-letni mężczyzna. Po kolizji z ciężarówką on i pasażer trafili do szpitala, ale po badaniach zostali zwolnieni do domu. Według policji do kolizji doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania przez kierowcę ciężarówki. On po zdarzeniu pojechał dalej, jak gdyby nic się nie stało, i teraz jest poszukiwany przez policjantów.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę