Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Obława na pijanych kierowców

Główne zdjęcie
Kontrole skanu trzeźwości kierowców dziś prowadzone są w całym województwie podlaskim. (fot. KWP Białystok)

Po wczorajszym porannym wypadku pijanego kierowcy, który na ul. Zjazd w Łomży ściął słup elektryczny i dachował, dziś w całym województwie trwa zmasowana akacja kontroli trzeźwości kierowców. Policjanci podają, że w pierwszej połowie roku zatrzymali 912 kierowców „po alkoholu”, a pijani kierowcy spowodowali 23 wypadki drogowe, czyli blisko co 12 wypadek.

Tylko wczoraj w województwie podlaskim zatrzymano 9 nietrzeźwych kierowców. Dzisiejsza akcja drogówki ruszyła o godzinie 6. rano.
- Policjanci będą pojawiać się w różnych miejscach i kontrolować trzeźwość wszystkich osób poruszających się po drogach – zapowiada KWP w Białymstoku. - Największe nasilenie działań nastąpi rano i po południu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę