Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

28 mieszkańców Łomży oddało krew w ambulansie na Starym Rynku

Główne zdjęcie
oddają krew

To nieco więcej niż rok temu. Wśród dawców nie brakowało kobiet. "Nie wiem, czy akurat ja kiedyś nie będę potrzebowała krwi, więc skoro dziś mogę ofiarować swoją, to czynię to z ogromna przyjemnością - powiedziała nam pani Agnieszka. Cztery osoby nie mogły oddać krwi ze względu na problemy zdrowotne.

Ambulans do pobierania krwi krąży po Ziemi Łomżyńskiej od poniedziałku. Jutro będzie w Grajewie, w piątek - w Zambrowie, a w sobotę w Nowogrodzie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę