Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Wypadek na Sikorskiego. 4 osoby w szpitalu.

4. osoby w tym 2. dzieci zostało przewiezione do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym. Zdarzenie miało miejsce około 18.30 na ul. Sikorskiego, niedaleko mostu Hubala.

Ze wstępnych oględzin wynika, że samochód osobowy marki Skoda Fabia zjeżdżał ul. Sikorskiego w dół w kierunku nowego mostu. Kierująca na łuku jezdni z nieznanych przyczyn uderzyła z krawężnik i odbiła się na przeciwległy pas ruchu akurat pod wprost nadjeżdżającego TIRa. Ciężarówka uderzyła w prawy bok samochodu i pchała przed sobaą ok. 20 m. W wyniku zdarzenia 2. osoby dorosłe i 2. dzieci trafiło do szpitala. Wszyscy podróżowali osobówką. W tej chwili na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana.

Policjanci ustalają dokładny przecieg zdarzenia.

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę